top of page

OstimTech Speech

2024-04-19

Değerli AHMET SAYGIN ÖĞÜLMÜŞ önderliğinde, IEEE OSTİMTECH Student Branch organizasyonuyla gerçekleşen; özenle ve profesyonelce organize edilmiş etkinlik kapsamında hikayemi ve tecrübelerimi paylaşma fırsatı buldum.


AHMET SAYGIN ÖĞÜLMÜŞ, öğrencilerinizi etkileyici bir şekilde yönlendirip, vizyonunuzla ilham verdiğiniz; sadece ders materyallerine odaklanmayıp, aynı zamanda potansiyellerini keşfetme ve geliştirme fırsatı sağladığınız ve onları geleceğe motive bir şekilde hazırladığınız için endüstri adına size teşekkürlerimi sunuyorum.


OSTİM Teknik Üniversitesi gibi endüstrinin nabzını tutan, ekosistemin büyümesine çok büyük katkın sağlayan bir kurumun etkinliklerinde yer almak benim için gerçekten büyük bir onur. Nazik misafirperverlikleri ile desteklerini esirgemeyen Gülden Aydın ve Hocalarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum.


Ayrıca, etkinliğin başarılı bir şekilde organize edilmesini sağlayan, organizasyon ekibine teşekkür etmek isterim. Etkinlik sürecinde gösterdiğiniz özveri ve profesyonellik, bu etkinliğin unutulmaz bir deneyim olmasını sağladı.


Umarım paylaştığımız bilgiler ve deneyimler, her birimiz için ilham verici olmuştur. Hepinize başarılar diliyor, bir sonraki etkinlikte görüşmek üzere umut ediyorum.


bottom of page